Американські вчені викрили причину жіночої зради

Американські вчені викрили причину жіночої зради

Ілюстрація

Вчені довели, що вміст в жіночому організмі естрогенного гормону естрадіолу характеризує більш активну сексуальну поведінку, що як наслідок призводить жінок до нових партнерів та зради.

Команда вчених з Техаського університету в Остіні (University of Texas at Austin) виявили, що жінки з високим рівнем естрогенного гормону естрадіолу не тільки добре виглядають і відчувають себе гарними, але і ведуть себе інакше, ніж інші представниці слабкої статі. Оскільки, за словами вчених, естроген впливає на фертильність жінки і змушує її носити більш відверті наряди.

Під час дослідження протестували 52 жінки у віці від 17 до 30 років, які не приймають гормональні контрацептиви. У кожної випробовуваної були взяті аналізи, які дозволили встановити рівень естрадіолу. Потім жінок попросили оцінити, наскільки привабливі вони самі й інші учасниці експерименту.

Як з'ясувалося, жінки з високим рівнем естрадіолу значно більш привабливі як для самих себе, так і для оточуючих. Крім того, для "високоестрогенних" жінок характерна більш сексуальна поведінка - вони частіше міняють партнерів.

За словами дослідників, жінок з високою фертильністю важко задовольнити постійним партнерам. Як наслідок, жінки шукають нових знайомств з чоловіками.

Результати експерименту свідчать про те, що між фізичною красою жінки та її фертильністю існує прямий зв'язок, а також підтверджують, що жінки на піку репродуктивного віку легко можуть відмовлятися від моногамних відносин на користь нових знайомств, якщо бачать на горизонті гідного чоловіка.

Читайте також:

Вчені довели: чоловіки брешуть частіше за жінок

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

Унікальною альтернативою презервативам став ультразвук

Повʼязані теми:

Наступна публікація