Американські вчені викрили причину жіночої зради

Вчені довели, що вміст в жіночому організмі естрогенного гормону естрадіолу характеризує більш активну сексуальну поведінку, що як наслідок призводить жінок до нових партнерів та зради.

Команда вчених з Техаського університету в Остіні (University of Texas at Austin) виявили, що жінки з високим рівнем естрогенного гормону естрадіолу не тільки добре виглядають і відчувають себе гарними, але і ведуть себе інакше, ніж інші представниці слабкої статі. Оскільки, за словами вчених, естроген впливає на фертильність жінки і змушує її носити більш відверті наряди.

Під час дослідження протестували 52 жінки у віці від 17 до 30 років, які не приймають гормональні контрацептиви. У кожної випробовуваної були взяті аналізи, які дозволили встановити рівень естрадіолу. Потім жінок попросили оцінити, наскільки привабливі вони самі й інші учасниці експерименту.

Як з'ясувалося, жінки з високим рівнем естрадіолу значно більш привабливі як для самих себе, так і для оточуючих. Крім того, для "високоестрогенних" жінок характерна більш сексуальна поведінка - вони частіше міняють партнерів.

За словами дослідників, жінок з високою фертильністю важко задовольнити постійним партнерам. Як наслідок, жінки шукають нових знайомств з чоловіками.

Результати експерименту свідчать про те, що між фізичною красою жінки та її фертильністю існує прямий зв'язок, а також підтверджують, що жінки на піку репродуктивного віку легко можуть відмовлятися від моногамних відносин на користь нових знайомств, якщо бачать на горизонті гідного чоловіка.

Читайте також:

Вчені довели: чоловіки брешуть частіше за жінок

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

Унікальною альтернативою презервативам став ультразвук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: