Американський інженер-дивак перетворив "Боїнг" на будинок

Він заробляє непогані гроші на екскурсіях до своєї оселі.

Американський інженер викупив "Боїнг-727" та перетворив його на будинок. Чоловік розмістив літак на своїй ділянці в передмісті Портленда. У ньому є Інтернет, душ, три вбиральні, канапа, імпровізована кухня і симулятор польотів, йдеться у сюжеті ТСН.

Цей літак вже ніколи не злетить, але точно служитиме його новому господареві ще не один рік - оргегонський дивак-інженер оселився в американській глибинці 16 років тому, перебудував "Боїнг" на домівку і заробляє непогані гроші на туризмі.

80 доларів із кожної групи відвідувачів. Ці гроші Брюс Кемпбел витрачає на електроенергію та опалення для свого крилатого обійстя. Свого часу як пасажир він провів у небі кілька тисяч годин. А далі вирішив, що понад усе хоче жити в літаку. Зібрав сто тисяч доларів, купив "Боїнг" та перевіз його в Орегон.

"Я оформлював дозволи на перевезення літака причепом кілька місяців - це дорожня безпека, супровід. Потім утилізаційна компанія розпатрала мою пташку і витягла з неї двигун. Ми зі спеціальною командою забрали крила і хвіст, тобто, дорогою везли лише тулуб літака", - розповідає Брюс Кемпбел.

Тепер літак надійно закріплений на землі і під'єднаний до електромережі, води і каналізації. На вході господар усупереч американським традиціям змушує кожного гостя зняти взуття - через екскурсії ексклюзивну підлогу доводиться мити чи не двічі на день.

Інженер сам спить на канапі, але може вкласти на ніч у літаку щонайменше 20 людей. Він час до часу влаштовує для туристів спеціальні ночівлі - годує вечерею, вкладає їх покотом на підлогу і до ранку розповідає про літаки.

"Коли до мене приїжджають гості або туристи, я вкладаю їх спати в спальники або на надуваний матрац. Наприклад, якщо вам ніде переночувати в Портленді, я із задоволенням вас у себе прихищу. Безкоштовно!", - каже він.

Основний раціон містера Кемпбела - консерви. Їжу розігріває в мікрохвильовці.

"Я не готую в літаку, моя система кондиціонування ще недосконала. Мало того, його подекуди важко обігріти, тому взимку я зачиняю більшість відсіків і обігріваю лише той, у якому сплю", - розповідає інженер.

У літаку немає книг - замість них тисячі деталей і симулятор польотів.

"Один митець, який любить літаки, подарував мені чимало потрібних для кабіни пілотів деталей і тепер у мене тут симулятор польотів. Я, власне, вмію керувати літаком - щоправда, ніколи не працював на комерційних рейсах. Але скоро можна буде сісти ось тут - є екран і iPad - і піднятися в небо. Я ще вдосконалюю систему", - каже Кемпбел.

Цей літак - тільки початок. Американський інженер уже назбирав грошей на купівлю ще одного залізного птаха - поставити його збирається у Японії.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

ВідеоАмериканський інженер перетворив літак на будинок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: