Бразилійка воскресла у труні через чотири години після смерті

Бразилійка воскресла у труні через чотири години після смерті

Ілюстрація

У Бразилії жінку поклали у труну заживо, невірно розтлумачивши стан хворої. Проте, на другий день після "воскресіння", жінка таки померла.

Літня бразилійка Марія даш Дорош да Консейсау отямилася приблизно через чотири години після того, як лікарі констатували її смерть. 88-річна жінка прокинулася в труні у похоронному бюро, куди вона була відправлена з лікарні, де проходила лікування.

Консейсау була оголошена мертвою в середу, 22 грудня, о 16 годині 50 хвилин за місцевим часом. Як говориться в медичних документах, дихання пацієнтки зупинилося і прилади не зафіксували активності життєво важливих органів. Після цього жінку похилого віку відправили у похоронне бюро.

Жінка повернулася до життя в 20 годин 30 хвилин того ж дня. Її відразу ж дістали з домовини і відправили назад до лікарні. Через два дні після цього, у п'ятницю, вона померла. Причина смерті  Консейсау офіційно не називається. Її родичі повідомили, що вона страждала від хвороби Альцгеймера.

Наразі влада міста зайнялися розслідуванням інциденту. На думку поліції, в тому, що ще живу жінку поклали в труну, могли бути винні лікарі, які невірно розлумачили її стан.

Читайте також:

Всесвіт вбиває людей, які живуть без мети

У Німеччині собака народила 17 цуценят (відео)

Студенти провели розтин трупа свого викладача

Повʼязані теми:

Наступна публікація