Дітей заборонили називати Аналом і Крапкою

Дата публікації
Дітей заборонили називати Аналом і Крапкою

pravmir.ru

Новозеландська влада проти того, щоб виставляти дітей на посміховисько.

У Новій Зеландії міністерство внутрішніх справ склало список офіційно заборонених дитячих імен, які батьки намагалися дати своїм новонародженим дітям.

Всього під заборону потрапили 77 "імен", що є, на думку МВС, "надто дивними або такими, через які може постраждати психіка дитини".

До списку, зокрема, увійшли такі імена, як "Анал", "Люцифер", "V8" (маркування на 8-циліндровому двигуні), "." (крапка), "4Real" ("Форіал" або "Насправді"). Також під заборону потрапили порядкові числівники, які в якості імен новозеландці намагалися дати новонародженим в багатодітних сім'ях. Серед них: "2nd" ("Другий"), "3rd" ("Третій") або "5th" ("П'ятий").

Крім того, влада виступила проти того, щоб в імені фігурувало почесне звання або титул. Так, наприклад, не можна назвати малюка "Королем", "Герцогом", "Принцесою" або "Королевою Вікторією".

Читайте також: Китайці називають дітей числами замість імен

Водночас, найбільш популярним ім'ям, що потрапило під заборону, у Новій Зеландії стало "Джастіс" ("Справедливість") - його батьки намагалися дати своїм дітям 62 рази.

Як повідомляється, цей список з'явився після того, як в країні пройшли кілька судових процесів, в результаті чого довелося на вимогу органів опіки та піклування міняти імена дітей. Так, у 2008 році служителі Феміди змусили батьків переназвати їхню 9-річну доньку, якій при народженні дали ім'я "Talula Does The Hula From Hawaii" /"Талула танцює гавайську хулу"/.

Зазначимо, в Україні теж існує своєрідна мода називати дітей нестандартними іменами.

Так, на Полтавщині підростають Азарій, Віталій-Ангел, Граф, Мілан, Одіссей і Султана. У Львівській області народилася Ріана та Квітка-Марія. У Криму живуть маленькі Еммануель, Добриня, Спартак, Ясон, Анабель, Весна і Есмеральда. Батьки в Київській області відзначилися тим, що назвали дітей Попелюшкою, Ольвією, Роксоланою і Декстером.

Наступна публікація