Художник зобразив Гітлера вагітним і з жіночими грудьми

Дата публікації
Перегляди
5041
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Художник "змусив" Гітлера бути в ролі Діви Марії та годувати грудьми, співати колискові і пестити малого Ісуса, щоб покарати за гріхи.

Індонезійський художник Рональд Маннулланг зобразив Адольфа Гітлера у вигляді напівоголеної вагітної Діви Марії, щоб тим самим, за власними словами, покарати фюрера за скоєні гріхи.

Маннулланг намалював цілу серію картин під назвою "Суд Божий". На одному з полотен "Благовіщення" ангел оголошує Гітлеру про народження дитини.

На іншій картині Гітлер вже зображений із немовлям Ісусом на колінах, на третій - фюрер демонструє татуйований табірний номер на зап'ясті і показує голі жіночі груди.

"Цей жахлива, могутня людина змушена годувати грудьми, співати колискові і пестити дитину, яку він глибоко ненавидить. Це підходяще покарання за його минулі гріхи", - заявив художник, додавши, що саме так, на його думку, повинен був виглядати Суд божий над Гітлером, який на землі так і не поніс покарання за свої злочини.

Нагадаємо, у липні минулого року в Італії розігрався скандал. Католики італійського міста Пьєтрасанта подали на ім'я міської влади скаргу на рекламний плакат, на якому зображена Богородиця, яка тримає на руках немовля, схоже на Адольфа Гітлера: з вусами, в коричневій сорочці, зі свастикою на лівому рукаві.

Плакат став репродукцією картини італійського художника Джузеппе Венеціано під назвою "Діва третього рейху".

Постер рекламував виставку робіт Венеціано в Пьєтрасанте, що відкрилася в ці вихідні. Експозиція спонсорується місцевими чиновниками.

Мер Пьєтрасанти Доменіко Ломбарді публічно вибачився перед католиками за образливе зображення, а організатори заходу виключили картину з експозиції.

Сам художник, який прославився тим, що висміював у своїх роботах Христа і Римського папу Бенедикта XVI, вважає це рішення несправедливим і називає себе "жертвою цензури".

Читайте також:

Католики повстали проти картини Богородиці з Гітлером на руках

У США розвішали рекламні щити, де Обаму прирівняли до Гітлера і Леніна

Аналіз ДНК показав, що предками Гітлера були негри та євреї

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5041
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація