У США розвішали рекламні щити, де Обаму прирівняли до Гітлера і Леніна

У штаті Айова розмістили на рекламних щитах плакати, на яких помістили президента США Барака Обаму пліч-о-пліч з Адольфом Гітлером і Володимиром Леніним. Меседж цього вчинку - небезпечна політика Обами.

У США активісти руху Tea Party розмістили на рекламних щитах плакати, на яких помістили американського президента Барака Обаму пліч-о-пліч з Адольфом Гітлером і Володимиром Леніним. Реакція на провокаційний плакат послідувала негайно: його творців звинуватили в агресії і розтраті коштів організації.

Активісти руху визнали, що створений ними колаж відволікає увагу від суті їх послання. Насправді вони хотіли показати, що соціалістичний шлях розвитку, який насаджує Обама, може бути небезпечний.

Під фігурою кожного політичного лідера на білборді підписаний його напрям соціалізму: марксистський - у Леніна, націонал-соціалізм - у Гітлера, демократичний - у Обами. Крім того, внизу стояла фраза "Радикальні лідери використовують страх і наївність громадян".

Поки що прибирати плакати ніхто не збирається. Вони належать компанії Waitt Outdoor з Омахи, штат Небраска. За словами генерального директора фірми, ніяких проблем з цією рекламою у них немає, і вони не будуть її знімати, так як дотримуються принципів свободи слова.

При цьому думка творця реклами не зобов'язана співпадати з точкою зору компанії. Білий дім поки ніяк не прокоментував цю ініціативу.

Нагадаємо, Обама, ставши першим чорношкірим президентом США, здобув світову славу, ЗМІ навіть охрестили нове масове явище "Обамоманія".

Зображення глави Білого дому з'являлися буквально скрізь - на годиннику, футболках, гуртках, навіть на упаковках локшини "Доширак".

Однак, за останніми соціологічними дослідженнями, 60% американців більше не довіряють президентові Бараку Обамі.

Читайте також:

В Австралії з продажу вилучили горнятка з написом "Баррак Обама"

Барак Обама стане героєм коміксу

Малюнок Обами продали за 2 тисячі доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: