Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із Канади до США поштою надіслали людський мозок

Контейнер перехопили американські митники.

У Сполучених Штатах Америки працівники митної і прикордонної служби виявили серед посилок міжнародної пошти людський мозок. Про це повідомляє офіційна вебсторінка відомства.

Там зазначається, що знахідку зробили в Марисвіллі, штат Мічиган. Посилка була відправлена з канадського міста Торонто і прямувала до міста Кеноша, штат Вісконсин. На прозорому скляному контейнері був напис: "Старий навчальний зразок". Належних документів на такий вантаж не виявилося.

Американські митники пояснили, що особи, котрі хочуть імпортувати подібні вантажі на територію США, мають зважати на приписи центру контролю та профілактики захворювань. Їх необхідно дотримуватися, наголосив директор регіонального представництва служби Майкл Фокс. Наразі виявлений у банці мозок переданий для дослідження на безпеку. Долю знахідки будуть визначати після отримання експертного висновку.

Раніше в Україні через спалах коронавірусу припинили обслуговування посилок у Китай. Відповідне рішення схвалили на "Укрпошті".

Відео Менший мозок і нова повіка: який вигляд матиме людина у 2100 році

Смартфони змінять людину майбутнього. Знайомтеся, це - Мінді. І саме так, на думку вчених з університету Толедо у США, виглядатиме жінка у 2100 році. Через сидячий образ життя, хребет людини стане дугоподібним. Лікті зафіксуються під кутом 90 градусів.  

Менший мозок і нова повіка: який вигляд матиме людина у 2100 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції