Курортний роман: мінімум проблем і максимум насолоди

Від флірту під час відпочинку можна отримати стрес, а можна - насолоду. Все залежить від того, як до пригоди поставитися.

Разом з літом та відпустками розпочався сезон курортних романів. Ставлення до них різне, від легковажного до релігійно-забобонного.

Одні їдуть на південь лише для того, щоб поринути у чергову пригоду і надихнутися на рік прийдешній, інші - вскочивши, ладні потім звести рахунки з життям. Є і третя категорія - найщасливіших - котрі після знайомства під палючим сонцем поспішають до РАГСу.

Як отримати від флірту на відпочинку максимум насолоди і мінімум проблем? Психотерапевти зазначають: стрес після курортного (навіть платонічного) роману відчувають 95 відсотків людей.

У групі ризику кожен, а надто за нинішнього шаленого ритму життя. На курорті людина відривається від реалій, і до цієї короткої ілюзії прагне додати якомога більше фарб. До того ж, відстань між людьми – і в переносному, і в буквальному сенсі значно скорочується. У повсякденні ми тримаємо так звану "соціальну" дистанцію, на курорті – вона ледь не постійно інтимна. За цілковитої відсутності побуту партнер здається ідеальним. І ключове слово тут –"здається" - кажуть психологи.

І все ж таки повністю відмовлятися від курортних романів, якщо ви впевнені, що цього бажаєте, - не потрібно.

Історії щасливого кохання, яке виникло на морі, дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Мокрі жінки проти секс-туризму

В Криму заборонили шаурму і шашлик на вугіллі

На пляжі Азовського моря вимило радіоактивний пісок

Психологи радять, як правильно підібрати табір для дитини

ВідеоПравда про курортні романи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: