Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На найбільшій виставці електроніки CES роботи показали стриптиз

Схоже, професійним стриптизерам ще довго не варто боятися конкуренції.

На щорічній міжнародній виставці споживчої електроніки CES, що відбувається у Лас-Вегасі, презентовали роботів-стриптизерів.

Публіці представили двох андроїдів - R2-DD та TripleCPU, які виступали в одному з клубів у компанії справжніх танцівниць.

За словами присутніх, виглядало шоу дуже дивно. Оскільки роботи рухалися зовсім нереалістично.

"Мені здається, ці роботи якісь несправжні - в житті ніхто так не рухається. Їм потрібні уроки танців", - зазначив один з глядачів.

А правозахисники навіть звинуватили CES у сексизмі. На думку засновниці стартапу MakeLoveNotPorn Сінді Галлоп, організатори виставки створили некомфортну для жінок атмосферу. Наприклад, вже два роки поспіль жодна жінка не виступила під час події з доповіддю.

Тим часом відома на весь світ робот Софія тепер може ходити і танцювати. Унікального робота науковці показали ще торік, однак на ноги Софію поставили лише зараз. Рухається вона нешвидко - за годину долає лише один кілометр. Жінка-робот може демонструвати різні людські емоції та відповідати на питання. Торік вона приголомшила усіх, коли підтвердила, що збирається вбивати людей.

ВідеоУ США розробили робота для хворих на рак дітей

На перший погляд – звичайна м’яка іграшка. Однак, ця невелика качка може розпізнавати стан дитини та повторювати її емоції, а також - увімкнути для малюків заспокійливу музику. Нині робота тестують, а впродовж року іграшки вже почнуть безкоштовно роздавати дітям у США.

У США розробили робота для хворих на рак дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції