Новозеландський суд визнав турецький танець домашнім насильством

Новозеландський суд визнав турецький танець домашнім насильством

Турецький танець "Колбасті"

У Новій Зеландії турецького іммігранта визнали винним у побитті дружини. Сам чоловік заявив, що танцював традиційний турецький танець, який супроводжується ляпасами та ударами.

У Новій Зеландії турецький іммігрант, який проживає в регіоні Таранакі, визнаний винним у нападі на свою дружину і засуджений до штрафу в 1,5 тисяч новозеландських доларів (близько 1,1 тисячі доларів США).

Сам засуджений стверджує, що просто виконував національний турецький танець.

Інцидент, за який судили мігранта, стався в серпні 2010 року. Перехожий, що йшов повз закусочну Аллаетіна Кана, викликав поліцію, повідомивши, що там б'ють жінку.

Турка затримали та звинуватили в домашньому насильстві. Він, проте, пояснив, що вони з дружиною виконували танець "Колбасті", невід'ємними елементами якого є штовхання, удари і ляпаси щодо партнера по танцю.

За словами власника закусочної, він отримав у той день добру виручку і вирішив на честь цієї події станцювати.

Проте суддя, що розбирав справу Кана, назвав його доводи "нісенітницею" і "брехнею" і визнав його винним у побитті дружини.

Гроші, які виплатить турок, будуть направлені до новозеландської організації Women's Refuge, котра допомагає жінкам, постраждалим від домашнього насильства.

Читайте також:

Сага "Сутінки" занепокоїла медиків: діти уявляють себе вампірами і калічаться

На австралійському конкурсі топ-моделей переплутали переможницю

У Москві п'ять менеджерів вистрибнули з вікна під час обшуку

У Новій Зеландії почали торгувати підробленою сечею

Повʼязані теми:

Наступна публікація