П'яний лось застряг на дереві

В Швеції тварини поїдають зброділі яблука і від того п'яніють. Один такий лось поліз на дерево за добавкою і застряг в гілках.

В Швеції п'яний лось, блукав містом в пошуках добавки алкоголю, поки не застряг між гілок дерева. Звідти його довелося рятувати пожежним.

Напередодні житель Гетеборга Пер Йохансон повертався додому з роботи. Було темно і йшов сильний дощ. Підійшовши до будинку, він почув якийсь дивний шум.

"Спочатку я подумав, що хтось сміється", - поділився очевидець.

"Потім я обійшов будинок і побачив, що на яблуні сидить лось, дістаючи до землі тільки однією ногою.", - передав побачене Йохансон.

"Вигляд у нього був поганий, тому я викликав поліцію, поліцейські в свою чергу повідомили відповідним службам, а ми з сусідами стали спилювати гілки, щоб звільнити тварину. Спроби виявилися безрезультатними - занадто добре лось засів серед гілок", - розказав Йохансон.

Проблему вирішили пожежники. Вони пригнули стовбур до землі, і лось зісковзнув на газон. Йохансон розповів, що загалом п'яний лось - не таке вже рідкісне восени явище в Швеції. На присадибних ділянках дозрівають і перестигають незібрані яблука, падають під дерева.

Кмітливі лосі під'їдають ці зброділі яблучка і починають блукати містом в пошуках добавки, будь вона на землі або навіть на гілках, до яких можна дотягнутися. Однак у цьому випадку яблука виявилися занадто високо, лось поліз за ними і застряг.

Судячи з усього це було не єдина пригода недолугого лося. Як розповідають, за день до події якийсь лось трохи не врізався в машину. Лось був явно нетверезий, і водійці здалося, що цей лось - той самий.

Після звільнення всі були дуже стурбовані станом тварини. Розкинувши копита лось лежав у несвідомому стані.

Співробітники служби порятунку переконалися, що лось живий, а Пер Йохансон, який його знайшов, пообіцяв доглянути за ним і викликати кого треба в разі чого.

До ранку лось не подавав особливих ознак життя. Вранці він важко підвівся, насилу пройшов кілька метрів, але потім зібрався з силами і побрів своєю дорогою.

Читайте також:

В Україні з'явилася соціальна мережа для тварин

Американець на велосипеді врізався у 135-кілограмового ведмедя

Британський комік спробував розвеселити стадо корів

У Китаї кішка народила цуценя

Повʼязані теми:

Наступна публікація