У Швеції продають будинок зі скелетом вихідця з Росії

У Швеції продають будинок разом зі скелетом господаря, який, на думку вчених помер приблизно 800 років тому і є вихідцем із Росії.

У Швеції на продаж виставлено будинок разом з останками колишнього господаря, ймовірно росіянина, які зберігаються в ньому ще з Середньовіччя.

У підвалі будинку на острові Вісбю в Балтійському морі, викопана могила, в якій лежить скелет. Вміст могили можна розглянути через скло, яким вона закрита.

На думку вчених, скелет, швидше за все, належав чоловікові - вихідцю з Росії, який помер приблизно 800 років тому.

Сама будівля була збудована на фундаменті російської православної церкви, занедбаної і зруйнованої ще в Середньовіччі. У будинку три спальні. Помешкання виставлене на продаж за 4,1 млн крон (640 тисяч доларів).

За словами агента з продажу нерухомості Лейфа Бертвіга, боятись скелета абсолютно не потрібно, тому що він "лежить в освяченій землі".

Бертвіг додає, що покупець будинку стане володарем справді унікальної нерухомості - адже "складно підібратись до історії ще ближче".

Однак покупцеві, хто б він не був, доведеться розділити доступ до історії ще з двома людьми - господарями сусідніх будинків, тому що гвинтові сходи, що спускаються в колишню крипту собору, де й розташовується стародавня могила, знаходяться в загальному дворі на три будинки.

Втім, навіть якщо будинок вам не дістанеться або у вас просто немає грошей на його купівлю, шанс побачити скелет у вас все одно є: місцевий краєзнавчий музей періодично організовує для туристів екскурсії до древньої могили.

Читайте також:

Визначено наймоторошніший ресторан світу

У США вантажівка протаранила стіну парковки і застрягла на 10-метровій висоті

Американець уявив себе 500-річним вампіром і покусав жінку

Побудовано найдорожчий будинок в світі із золота, платини і кісток динозавра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: