Американець на велосипеді врізався у 135-кілограмового ведмедя

Американець на велосипеді врізався у 135-кілограмового ведмедя

Мешканець Флориди їхав на роботу, коли раптом врізався у великого чорного ведмедя. Обидва відбулися незначними саднами і переляком.

Джон Херн
Мешканець штату Флорида Джон Херн їхав на роботу на велосипеді та врізався у чорного ведмедя вагою приблизно в 135 кілограмів.

Інцидент стався кілька днів тому в Панама-Сіті. За словами велосипедиста, він не помітив появи ведмедя на дорозі і зрозумів, що врізався в дику тварину безпосередньо в момент зіткнення.

Херн розповів, що відчув ведмедя ногою. Очевидцями події стали водії автомобілів, які їхали по дорозі.

Одна зі свідків, Деббі Маклеод, розповіла, як після зіткнення ведмідь перелетів з одного боку дороги на інший. Їй здалося, що тварина була вражена подією, але незабаром оговталася і зникла у кущах.

Сам Херн не отримав серйозних травм, відбувшись саднами на ліктях, спині і стегні. Велосипед у кількох місцях пом'явся. Однак чоловік зазначив, що нічого більш жахливого з ним і його транспортним засобом раніше не траплялося.

У місцевому товаристві з охорони природної спадщини заявили, що вважають інцидент незвичайним, оскільки зазвичай на дорозі стаються зіткнення тільки з оленями і кабанами.

Незважаючи на пригоду, Джон Херн планує продовжити їздити на велосипеді на роботу щонайменше тричі на тиждень, але надалі він пообіцяв бути більш уважним.

Читайте також:

У храмі в Бангладеш "священний" крокодил з'їв прочанку

Віднесений торнадо пес через 20 днів на зламаних лапах повернувся додому

У Росії голодний ведмідь покусав перехожого в центрі міста і втік

П'яного американця заарештували за сварку з велосипедом

Повʼязані теми:

Наступна публікація