Половина жінок отримують передчасний оргазм

Половина жінок отримують передчасний оргазм

Ілюстрація

Опитування, проведене в Португалії, показало, що 40% жінок хоча б раз отримували оргазм раніше, ніж "планували".

Приблизно 3% жінок назвали проблему передчасного оргазму "хронічною".

Автор дослідження Серафим Карвалью з лікарні Magalhães Lemos міста Порту (Португалія) пояснює, що мова йде про ті випадки, коли жінка незадоволена раннім, на її думку, настанням оргазму.

На його думку, це проблема, з якою слід рахуватися так само, як з передчасною еяколяцією у чоловіків.

Жіноча сексуальна дисфункція традиційно отримує менше уваги з боку фахівців. Карвалью і його колеги звернули увагу на те, що передчасна еяколяція офіційно визнана різновидом сексуальної дисфункції і включена в переліки та довідники, а про представниць прекрасної статі в них нічого не говориться.

Дослідники запідозрили, що тут щось не так, і вибірково розіслали анкети жінкам у віці від 18 до 45 років.

Жінок запитували про те, наскільки часто оргазм трапляється раніше, ніж хотілося б, і чи викликає це у них занепокоєння. Крім того, треба було відзначити ступінь задоволеності сексуальним життям в цілому.

Відповіді надіслали близько 60% респонденток, тобто 510 осіб. З них 40% зізналися, що таке з ними бувало. 14% відзначили, що передчасний оргазм трапляється досить-таки часто. Карвалью вважає, що ці 14% заслуговують клінічної уваги.

Відповіді 3,3% відповідали критеріям сексуальної дисфункції через передчасний оргазм.

Зв'язку між передчасністю оргазму і задоволеністю статевим життям вчені не виявили, хоча передбачалося, що жіночий оргазм на початку статевого акту може призвести до ускладнення відносин з партнером.

Водночас траплялися й такі відповіді: "Я отримую задоволення занадто швидко, коли у мого хлопця ще не немає можливості наслідувати мій приклад, і це починає мене турбувати. Після оргазму в мене немає настрою продовжувати, і справа закінчується тим, що партнер зникає в невідомому напрямку".

Карвалью визнає, що в більшості випадків це, дійсно, не є серйозною проблемою. Набагато більше уваги приділяється нездатності до оргазму.

Опитування, проведене в США в 2010 році, показало, що це найбільш поширена сексуальна скарга у жінок, причому з цією проблемою стикаються 54% жінок у віці від 18 до 30 років.

Читайте також:

Вчені розгадали таємницю жіночого оргазму

Учені: чхання є прекрасною альтернативою оргазму

Хірурги визначили нормальні розміри пенісу

Створено презервативи, які підтримують ерекцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація