Ще один зі свідків у справі Луценка "вигородив" колишнього шефа

Колишній начальник Департаменту з роботи з персоналом МВС Володимир Криволапчук скорегував свої свідчення у справі Юрія Луценка, дані в ході досудового слідства.

Колишній начальник Департаменту з роботи з персоналом МВС Володимир Криволапчук повідомив, що зарахування роботи водія екс-міністра МВС Юрія Луценка на цивільних посадах до міліцейського стажу було усталеною процедурою.

На засіданні Печерського райсуду Києва 27 жовтня Криволапчук сказав, що його допитували 5 разів, 3 з яких стосувалися нагородження Леоніда Приступлюка.

За словами свідка, процес нагородження працівників МВС регулювався дисциплінарним статутом та наказами Міністерства внутрішніх справ.

Криволапчук наголосив, що Валерій Мельник, який працював заступником міністра внутрішніх справ, насправді не давав вказівок щодо підготовки документів про надання нагород Приступлюку.

"Він чи зателефонував, чи зустрівся зі мною в приймальні – і серед інших прізвищ, які були в наказі, називав і прізвище Леоніда Приступлюка та попросив розглянути матеріали у встановленому порядку", - сказав екс-начальник Департаменту з роботи з персоналом МВС.

Також свідок наголосив, що документи з приводу нагородження працівників МВС подавали на підпис Луценку або Криволапчук, або Мельник. Але Криволапчук не зміг згадати, хто саме подав Луценку документи з приводу нагородження Приступлюка.

Також свідок наголосив, що зарахування роботи Приступлюка на цивільних посадах до міліцейського стажу було усталеною процедурою.

Криволапчук заявив, що "така практика існувала давно" – і цим питанням займався Департамент оперативної служби, в якому й працював Приступлюк.

Свідок перерахував нагороди Приступлюка – серед них: відзнака МВС, яку він отримав до Дня міліції в 2005 році, нагороди "Хрест Слави", "Лицар Закону" та "Закон і честь". Також у 2005 році Приступлюк був нагороджений "вогнепальною зброєю".

Нагадаємо, 27 жовтня колишньому міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку стало погано в Печерському районному суді Києва під час слухань у справі проти нього.

Читайте також:

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

У Луценка з'явився ще один "прихильник" серед свідків

У СІЗО, де сидять Тимошенко з Луценком, сталася пожежа

Луценко заявив, що хоче дожити до вироку

Луценко не може спати без знеболюючого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: