Ресторан для людожерів в Берліні збиралися відкрити вегетаріанці

Ресторан для людожерів в Берліні збиралися відкрити вегетаріанці

Ресторан для людожерів в Берліні збиралися відкрити вегетаріанці

Вегетаріанці намагалися показати людству справжню суть м'ясоїдства і довести, що це є зло.

Сайт ресторану для людожерів, який нібито повинен був відкритися в Берліні у вересні, виявився жартом спільноти вегетаріанців. Вони таким чином намагалися показати людству справжню суть м'ясоїдства і довести, що це є зло, пише The Daily Telegraph.

На сайті, який нібито рекламує ресторан Flimе, повідомлялося, що він відкриється 8 вересня. Проте вже у понеділок 6-го числа цей анонс був замінений заявою так званого "Німецького товариства вегетаріанців" (Vegetarierbund Deutschland, VEBU), що починається слоганом: "Кожен шматочок м'яса - це шматочок людського тіла!".

Далі пояснюється, що Flimе - це проект VEBU, і що, чим суворіша була реакція на рекламу ресторану для людожерів, тим більше радості це доставляло вегетаріанцям. Вони пішли ще далі, зв'язавши голод мільйонів людей на планеті зі звичкою людини вживати в їжу м'ясо.

На думку вегетаріанців, люди годують рослинною їжею худобу, замість того, щоб вживати її самим і цим позбавити населення Землі від голоду. "Для того, щоб отримати 1 кг м'яса, доводиться витратити до 16 кг рослинної корму", - обурюються творці сайту.

Вони також заявляють, що саме м'ясоїдство є глибинною причиною проблеми парникових газів, виснаження запасів води, знищення лісів. За їх твердженням, через м'ясо людині передаються хвороби тварин, від чого тривалість його життя скорочується.

Втім, після того, як таємниця ресторану для людожерів була розкрита, багато констатували, що спосіб донести до людей свої погляди вегетаріанці вибрали не зовсім вдалий: за піднятою галасом сенс їх послання залишився практично непоміченим. Політики ще раніше засудили акцію як "позбавлений смаку піар".

Нагадаємо, на сайті стверджувалося, що їжу в ресторан поставлятимуть добровольці, охочі пожертвувати будь-які свої органи, а заклад прийме на роботу "хірурга без забобонів".

Бажаючим здати органи на ресторанну кухню пропонувалося заповнити анкету. Туди були включені питання про стан здоров'я, масі тіла, фізичних навантаженнях, вживанні алкоголю, тютюну, наркотиків, медикаментів, перенесених хірургічних операціях, вагітності і т.п.

На сайті також пояснювалося, що власники ресторану надихнулися звичаями бразильського племені варікака: "Ми вважаємо вживання їжі духовним актом, в ході якого дух і сила істоти, що поїдається, передається тим, хто його їсть".

Читайте також:

У Берліні відкривається "ресторан для канібалів": в меню - людські органи

На Донбасі впіймали пенсіонера-канібала

Чоловік убив сусіда по камері й з'їв його легеню

До кулінарної книги увійшов рецепт пасти зі "свіжозмелених негрів"

Канібал з'їв мозок дитини, щоб вилікуватися від епілепсії

Повʼязані теми:

Наступна публікація