У Берліні відкривається "ресторан для канібалів": в меню - людські органи

У Берліні відкривається "ресторан для канібалів": в меню - людські органи

У Берліні відкривається "ресторан для людожерів"

Берлінський ресторан закликав добровольців віддавати свої органи на їжу. Заклад для людожерів розпочне свою роботу вже у вересні.

У Берліні відкривається "ресторан для людожерів". За словами власників закладу, їжу туди постачатимуть добровольці, які захочуть пожертвувати свої органи.

Рекламна кампанія, яку розпочав ресторан, запрошує віддавати для нього будь-які частини тіла. Заклад потребує також "хірурга без забобонів". Поки що місце розташування ресторану не розкривається. Але відомо, що відкриття відбудеться в Берліні 8 вересня.

Політики вже засудили цю акцію як позбавлений смаку піар. Берлінський політик Міхаель Браун зазначив, що це непристойно особливо у світлі того, що в 2006 році канібала Арміна Майвеса засудили до довічного ув'язнення за вбивство і вживання в їжу берлінця, який добровільно погодився на цю місію.

Бажаючим здати свої органи на ресторанну кухню пропонується заповнити анкету. Туди включені питання про стан здоров'я, масу тіла, фізичні навантаження, вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, медикаментів, перенесених хірургічних операціях, вагітності тощо.

Творців ресторану надихнули звичаї бразильського племені варікака.

"Ми вважаємо вживання їжі духовним актом, під час якого дух і сила істоти, яку з'їдають, передається тим, хто його їсть", - пояснили власники закладу, імена яких зберігаються в таємниці.

У племені варікака традиційним було вживання в їжу своїх близьких після їхньої смерті, щоб посилити духовний зв'язок з ними і полегшити свою скорботу.

В меню зазначені м'ясні страви з різним гарніром, але немає вказівок на те, яке саме м'ясо йде в їжу.

Читайте також:

На Донбасі впіймали пенсіонера-канібала

Чоловік убив сусіда по камері й з'їв його легеню

До кулінарної книги увійшов рецепт пасти зі "свіжозмелених негрів"

Канібал з'їв мозок дитини, щоб вилікуватися від епілепсії

Повʼязані теми:

Наступна публікація