Марина Александрова влаштувала скандал на зйомках

Марина Александрова відмовилася цілуватися на знімальному майданчику з починаючим юним колегою, виконавцем головної ролі Михайлом Беспаловим.

Акторка Марина Александрова влаштувала скандал на зйомках нового комедійного фільму "Арам Зам Зам, або Все включено".

Актриса, яка завжди була дівчиною примхливою, відмовилася цілуватися на майданчику з починаючим юним колегою, виконавцем головної ролі Михайлом Беспаловим.

За задумом творців картини, закохані, яких грають Марина і Михайло, в середині фільму сваряться, і лише на останніх хвилинах стрічки відбувається довгоочікуване примирення, яке закохані скріплюють пристрасним поцілунком.

Всі знімальні дублі актори відіграли без запинки, проте фінальна сцена далася обом непросто. У головних героїв ніяк не виходило нормально поцілуватися. Після майже 15 дублів Марина Александрова несподівано розкапризувалася і навідріз відмовилася далі грати цю сцену. При цьому телефон актриси під час зйомок не замовкав ні на хвилину - було помітно, що Марина чимось дуже схвильована і стурбована.

"Після одного з телефонних дзвінків по мобільному Марина зірвалася і побігла до виходу, сіла в машину і поїхала", - розповів один з членів знімальної групи фільму.

Чому актриса повела себе настільки дивним чином, ніхто зрозуміти так і не зміг, але процес вирішили не зупиняти.

Зйомки проходили на території масивної підмосковній садиби у лісі. За сценарієм примирення головних героїв відбувається на очах у численної публіки: у масовці кінцевої сцени фільму взяли участь близько 100 осіб.

Всі вони виявилися у великому подиві від події. У результаті через неприємний інцидент на знімальному майданчику режисерам довелося обходитися тим, що вже вдалося відзняти, і зйомки все ж таки вдалося завершити, правда вже без Марини.

Читайте також:

Щоб зберегти шлюб Марина Александрова хоче завагітніти

Чоловік покинув актрису Марину Александрову

Марина Александрова кинула чоловіка-актора заради бізнесмена

Наступна публікація