Емі Вайнхус прийшла послухати Піта Догерті

Соул-співачка Емі Вайнхаус прийшла у лондонський клуб, аби послухати свого друга, музиканта Піта Догерті. Виступ їй сподобався.

Днями в Лондоні відбувся концерт, який об'єднав Піта Догерті і його колишню групу The Libertines.

Заради такої справи кинула всі свої інші заняття стара бойова подруга Піта Емі Вайнхаус. Судячи з фото, якийсь час шоу співачці подобалося, і вона щосили посміхалася, а потім все ж почала нудьгувати і корчити пики папараці.

А нещодавно соул-співачка заснула на столику одного з лондонських пабів після того, як побувала у п'яти інших. Співачка пила шампанське і міцні коктейлі 16 годин поспіль. Крім того її ледь не збила машина.

"Вона була повністю розбита і не розуміла, що робить, - каже таксист. - Сказала, що хлопець не поважає її і вибігла уся в сльозах. Я ледь встиг дати їй хустинку".

Нагадаємо, нещодавно Емі Вайнхаус з'явилася на одній з вечірок у вбранні зі значним декольте. Всім, хто наважився зазирнути у виріз сукні співачки, стало очевидно: артистка вставила собі в груди нові імплантати. Британська співачка Емі Вайнхаус нарешті взялася за розум: покінчила з вживанням заборонених препаратів і вилікувалася від алкогольної залежності.

Читайте також:

Емі Вайнхаус купила "Тюрягу"

Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди

Емі Вайнхаус знову застукали п'яною

Повʼязані теми:

Наступна публікація