Росіян відучатиме від куріння "Кінь Довбак" (відео)

Дата публікації
Перегляди
2567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіян відучатиме від куріння "Кінь Довбак" (відео)

На вулиці Москви випустили Коня Довбака / Фото: sostav.ru

З нагоди дня відмови від куріння до мешканців Москви чіплялось дивне створіння, що вимагало викинути цигарку.

МОЗ Росії у Міжнародний день відмови від куріння випустив на вулиці Москви нового супергероя - борця з курінням Коня Довбака.

"Він принциповий і безжально бореться з курінням. Зустрівши курця на своєму шляху, Кінь"вдовблює" йому в голову, чому курити шкідливо і небезпечно", - повідомляється на сайті міністерства.

17 листопада він з'явився поруч з будівлею Міністерства охорони здоров'я на Ільїнці і спілкувався з перехожими, переконуючи їх кинути палити. Судячи з повідомлень ЗМІ з місця подій, переконати "суперконь" зміг небагатьох.

Кінь Довбак - людина в костюмі коня підходив до людей, які курили, і закликав їх викинути в урни сигарети. Однак люди реагували на це з роздратуванням. Але "коня" це не бентежило, він танцював і кричав перед телекамерами.

Він заявляв громадянам і журналістам, що не вживає жодних наркотиків і не має шкідливих звичок. Довбак переконував, що "його і без цього пре", і своєю основною метою він називає "вдовбування" людям ідеї про те, що курити шкідливо.

МОЗ Росії анонсує появу Коня Довбака ще й на спеціальному сайті в інтернеті в якості героя вірусного ролика. Сайт так і називається - pozovidolbaka.ru.

Раніше МОЗ Росії випустив відео, на якому "білочка" розповідала, що відбувається з людиною, яка допилася до білої гарячки. Цей ролик став хітом на You Tube.

Читайте також:

В Україні знову подорожчали сигарети

В Австралії ввели типові пачки для всіх брендів цигарок

У США суд заборонив залякувати курців страшними малюнками

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація