У Донецьку живцем поховали пенсіонера-екстремала

60-річний донецький пенсіонер вирішив провести експеримент та довести, що людина, похована живцем, може вибратися з-під землі самостійно.

У Донецьку поховали живу людинуУ Донецьку поховали живу людину / Фото: gazeta.ua
У середу, 1 червня в Пролетарському районі Донецька друзі поховали місцевого жителя, 60-річного пенсіонера Валерія Лавриненка.

Подібний екперимент він ставить втретє - хоче довести, що живцем похований чоловік в змозі вибратися з-під землі самостійно.

Перед зануренням учасники експерименту виміряли глибину ями, вона виявилася більшою росту Лавриненка - 1.90 м.

Почали закопувати "небіжчика"-добровольця рівно о 19.00. Попередньо забили труну цвяхами. У 19.15 засипали, зрівняли з землею і навіть утрамбували. Дали екстремалові команду, і він почав вибиратися. Зв'язок з "потойбічним світом" підтримували через відеокамеру, яку підключили до комп'ютера.

Але розкопувався самостійно екстремал всього 20 хвилин. Потім зрозумів, що сам не впорається і попросив про допомогу. Приблизно о 20.00 пряма трансляція з "небіжчиком" перервалася.

Незабаром "копачі" наткнулися на руку Лавриненка, якому вдалося виламати шматок труни у голови. Коли "небіжчик" переставав ворушити рукою, присутні вважали, що він втратив свідомість. В гробу був шланг, але він практично відразу забився землею.

Викопували фокусника до 21.45. До цього часу згустилися сутінки і висвітлювали могилу світлом фар і відеокамер. А експериментатор так знесилів без кисню, що не зміг виламати кришку труни. Її довелося відривати по дошках за допомогою тросів.

Тим не менш, коли Лавриненко піднявся з могили, він відчував себе точно так само, як і до "похоронів". Виплюнув глину з рота та вибачився перед глядачами за невдачу. Пообіцяв повторити спробу восени.

За його словами, на шляху до успіху стала спека. Вже в перші хвилини перебування під землею температура всередині труни піднялася до 35 градусів, можливо, через це повітря закінчилося швидше, ніж очікував автор ідеї.

Читайте також:

Парк розваг в Новому Орлеані після катастрофи перетворився на "Зомбіленд"

Австрійський велосипедист встановив рекорд швидкості на вулкані в Нікарагуа (відео)

Перевдягнені черницями бандити пограбували банк в США

В Індії односельці одружили сусіда з чоловіком без його відома

Повʼязані теми:

Наступна публікація