У Британії трирічна донька переможця телевікторин здала IQ-тест на 140

У Британії трирічна донька переможця телевікторин здала IQ-тест на 140

Саффон Пледжер / Фото: telegraph.co.uk

Виявилося, що її IQ дорівнює 140 балам, що на 40 балів вище, ніж у середньому по Великобританії.

Донька восьмикратного переможця телевікторини на британському телебаченні Денні Пледжер - Саффрон Пледжер - може стати наймолодшою учасницею інтелектуального клубу Mensa. Попередні результати IQ-тесту у крихітки виявилися набагато вищими, ніж у багатьох дорослих.

Виявилося, що її IQ дорівнює 140 балам, що на 40 балів вище, ніж у середньому по Великобританії.

Незважаючи на юний вік, Саффорон вміє писати, рахувати до 50 і навіть вирішувати прості математичні задачки. Щасливий батько 23-річний Денні Пледжер, який працює веб-дизайнером, з гордістю розповідає, що його донька вивчила алфавіт по телешоу з його участю. Він розраховує, що, коли його донька виросте, вона піде по його стопах і теж буде брати участь в телевікторинах.

А мама дівчинки 23-річна Крісті Пледжер, що працює дизайнером одягу, зізналася, що своє перше слово, Саффрон сказала раніше, ніж навчилася сидіти. Втім, слово це було не дуже інтелектуальним - це було слово "пиво". Зате до 18 місяців дівчинка вже заговорила цілими реченнями.

Сама дівчинка говорить, що страшенно рада, що пройшла тести, хоча називає їх "дуже складними". При цьому дівчинка з упевненістю дивиться в майбутнє, але, мабуть, представляє його собі ще все-таки по-дитячому, незважаючи на дорослий інтелект.

"Коли я виросту, я буду цілими днями грати в іграшки. Скоро я піду в школу і буду там бігати і малювати", - сказала Саффрон.

Зараз в інтелектуальному суспільстві Mensa перевіряють результати тестування. Якщо вони підтвердяться остаточно, її можуть прийняти в спільноту інтелектуалів.

Втім, наймолодшим інтелектуалом їй стати не вдасться. У жовтні 2009 року в Mensa взяли Еліз Тан Робертс з Лондона, коли їй було всього два роки і чотири місяці.

Читайте також:

2-річний вундеркінд зміг назвати всіх президентів США, всі штати і їх столиці (відео)

Українські вундеркінди навчили комп'ютер людським почуттям

9-річний школяр став наймолодшим системним інженером Microsoft

Повʼязані теми:

Наступна публікація