У Гонконзі приспали найстарішу панду в світі

Панда Цзя Цзя була дуже стара, за людськими мірками їй було 114 років.

У неділю, 16 жовтня в Океанічному парку Гонконгу (Ocean Park) у віці 38 років померла найстаріша у світі панда на ім'я Цзя Цзя.

Бамбукового ведмедя довелося піддати евтаназії, щоб він не страждав, повідомляє CNN з посиланням на зоопарк.

Якщо роки тваринного перевести на людський вік, то Цзя Цзя прожила 114 років.

У зоопарку зазначили, що останнім часом тварина не виявляла інтерес до їжі і сильно схудла, скинувши вагу з 71 кг до 67 кг, пізніше, панда і зовсім перестала пересуватися.

Вранці 16 жовтня стан 38-річної панди сильно погіршився, щоб припинити страждання, співробітники зоопарку були змушені приспати тварину.

"Її стан став настільки ослабленим, що з етичних міркувань і для запобігання страждань ветеринари погодилися провести гуманну евтаназію для Цзя Цзя", - зазначили в зоопарку.

Варто відзначити, що середня тривалість життя панд становить 18-20 років в природних умовах і 25 років у неволі. За людськими мірками, Цзя Цзя переступила поріг глибокої старості, доживши до 38 років.

Нагадаємо, Всесвітній фонд дикої природи (WWF) повідомив, що відтепер великі панди не знаходяться під загрозою вимирання.

Міжнародний союз охорони природи змінив статус великих панд у Червоній книзі з "вимираючий" на "вразливий". В період з 2004 по 2014 рік проводили перепис великих панд. Вона показав, що чисельність чорно-білих ведмедів збільшилася на 17%. Тільки на землях Китаю зараз зареєстровано майже 2 тисячі панд, існуючих незалежно від втручання людини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: