У Швейцарії гру в піжмурки назвали расистською

Дата публікації
Перегляди
3685
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Швейцарії гру в піжмурки назвали расистською

Ілюстрація / Фото: The Local

У Швейцарії гру в хованки "Хто боїться чорної людини?" зажадали перейменувати, оскільки вона ображає почуття темношкірого населення.

У швейцарському кантоні Вале батьки учнів однієї зі шкіл зажадали змінити назву шкільної гри "Хто боїться чорної людини?", вважаючи, що вона ображає почуття темношкірого населення.

Першим своє невдоволення висловив батько одного з учнів початкової школи в Монте Еді Путаллаз.

Батько хлопчика поскаржився директору школи, який постановив змінити назву гри в хованки "Хто боїться чорної людини?" на "Вовк в овечій шкурі".

Проте нещодавно вчитель фізкультури, пропонуючи пограти дітям у гру, знову використовував її стару назву.

Пізніше директор школи пояснив, що заняття вів позаштатний співробітник школи, який не знав про директиву керівництва. Однак для сім'ї Путаллаз, що має афроамериканське походження, це стало останньою краплею.

Батьки хлопчика звернулися до місцевого управління освіти із проханням видати офіційний указ про зміну назви гри у всіх школах кантону.

"Я думаю, якби гра називалася "Хто боїться єврея? або "... гомосексуала?", реакція пішла б негайно", - зазначив голова сімейства.

Втім, голова департаменту освіти Вале Жан-Франсуа Лові не погодився з батьками. "Чесно кажучи, це цілком нешкідлива гра", - сказав він.

На даний час батьки чекають на рішення від управління освіти кантону, проте вже заявили, що якщо їхнє прохання не буде задоволене, вони мають намір звернутися до Європейського суду з прав людини.

Читайте також:

Британські вчені досліджують вплив стриптиз-барів на людей

McDonald's рекламуватиме себе на власному телеканалі

Лего-робот побив рекорд людини зі складання кубика Рубіка

Чорна кішка вижила після холодильної і газової камер

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3685
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація