Британські вчені досліджують вплив стриптиз-барів на людей

Британські вчені досліджують вплив стриптиз-барів на людей

Британські вчені досліджують вплив стрип-барів на людей / Фото: УНІАН

За останнє десятиліття клуби, що пропонують сексуальні розваги, набули широкого розповсюдження.

Британські вчені Філ Хаббарду з університету Кента і Рейчел Колозі з університету Лінкольна отримали грант у розмірі 117 тисяч фунтів на дослідження впливу на людей стриптиз-клубів та інших подібних закладів.

На думку британської влади, результати дослідження допоможуть представникам органів влади стати більш компетентними у питанні видачі ліцензій на відкриття стрип-барів. Крім того, чиновники зможуть отримати більш повне уявлення про клієнтуру подібних закладів.

Клуби, що пропонують сексуальні розваги, набули широкого поширення за останнє десятиліття. Це буде перше дослідження того, яким чином сексуалізація нічного життя викликає відчуття дискомфорту у певних соціальних груп", - розповів Хаббард.

Вивчення впливу сексуальних розваг на різні групи людей триватиме рік. Раніше Філ Хаббард займався вивченням питань проституції та секс-індустрії.

Нагадаємо, близько двох тижнів назад відбувся чемпіонат світу з танців біля шеста, у якому вперше участь взяли чоловіки. У чоловічій категорії переможцем став 26-річний росіянин Євген Грешилов.

Читайте також:

Англійській пенсіонерці на 100-річчя подарували стриптизера

Аргентинська модель зайнялася сексом з партнером по танцю прямо на сцені (відео)

Хітом YouTube стала реклама, де жінки за допомогою стриптизу крутять педалі

У чемпіонаті світу з танців біля шеста вперше взяли участь чоловіки

Повʼязані теми:

Наступна публікація