У чемпіонаті світу з танців біля шеста вперше взяли участь чоловіки

У чемпіонаті світу з танців біля шеста вперше взяли участь чоловіки

Переможець чемпіонату серед чоловіків росіянин Євген Грешилов

Переможцем чемпіонату серед чоловіків став 26-річний росіянин Євген Грешилов. World Pole Dance

В Угорщині завершився чемпіонат світу з танців біля шеста 2011 року (ця дисципліна також відома як танець на пілоні). Головною особливістю цьогорічного турніру стало те, що участь у змаганнях вперше взяли чоловіки.

У чоловічій категорії на чемпіонаті з танців біля жердини змагалися представники США, Франції, Великобританії та Росії. Переможцем став 26-річний росіянин Євген Грешилов, друге місце дісталося Кіму Мартінесу з Великобританії, а бронзу завоював Лоек Лебре з Франції.

У жіночій категорії конкуренція була вищою, оскільки учасниць було досить багато. Так, в одиночному розряді виступили представниці Бразилії, Аргентини, Китаю, Нової Зеландії, Білорусії, Ісландії, Франції, Австралії, Перу, Італії, Росії та багатьох інших країн.

Першою серед жінок стала громадянка білоруска Алеся Вазміцель, яка взяла участь в чемпіонаті втретє у своїй кар'єрі та вперше стала переможницею. 31-річна Олеся проживає у Великобританії та у 2010 році вона представляла саме цю країну. Другою у 2011 році стала представниця Франції Лоранс Ільсум, а третє місце дісталося голландці Ханке Венселаар.

Чемпіонат світу з танцю на пілоні проводиться вже протягом кількох років. Турнір організовує спортивна федерація танців біля жердини. Танці біля жердини набирають все більшої популярності, про що, зокрема, свідчить і та обставина, що в турнірі разом з дівчатами взяли участь чоловіки.

Танок на пілоні є сумішшю акробатичних і танцювальних елементів, які виконуються поруч і безпосередньо на жердині - традиційному атрибуті стриптизу. Однак фахівці з танців біля жердини підкреслюють, що трюки не пілоні не мають відношення до еротичного танцю і лише запозичують у нього інвентар і невелику кількість елементів.

Читайте також:

В Австралії відбувся найбільший у світі бікіні-парад

Британець витатуював історію загибелі "Титаніка" у себе на спині

Наречений під час весілля зрадив дружині в туалеті

Для чоловіків вигадали спосіб "завагітніти" (фото, відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація