Чиновника спіймали на спробі продати танк-пам'ятник

Чиновника спіймали на спробі продати танк-пам'ятник

Танк у Білій Калитві / Фото: Lenta.ru

Чиновника затримали при отриманні 4,5 мільйона рублів від бізнесмена. Підприємець погодився співпрацювати з поліцією ще до укладання угоди, і гроші передавалися під наглядом правоохоронців.

Чиновника з Ростовської області Росії затримали за спробу продати танк Т-44, який був встановлений в Білій Калитві як пам'ятник, повідомляє прес-служба місцевої поліції. Представник ГУ МВС по Ростовській області не уточнив імені затриманого.

Натомість російські ЗМІ гадають, що мова йдеться про заступника голови районної адміністрації Івана Бойченка. На сайті цього органу перераховані кілька заступників, при цьому тільки у Бойченка немає фотографії.

В місцевій поліції повідомили, що чиновник був затриманий при отриманні 4,5 мільйона рублів від ростовського бізнесмена. Підприємець погодився співпрацювати з поліцейськими ще до укладання угоди, тому гроші передавалися під наглядом правоохоронців.

Танк-пам'ятник планувалося викрасти при його перевезенні з околиці міста в центр. Для того, щоб приховати факт пропажі, чиновник вирішив укласти з бізнесменом фіктивний договір на реставрацію Т-44.

Проти Бойченка порушено кримінальну справу за статтею "Шахрайство в особливо великому розмірі".

Читайте також:

Емі Вайнхаус увічнили топлес

Унікальний пам'ятник фразі "Где-где? В Караганде!" простояв лише добу

У Донецьку обікрали "даїшника, що розкаявся"

Повʼязані теми:

Наступна публікація