Підписаний Гітлером екземпляр Mein Kampf виставлять на аукціон

Підписаний Гітлером екземпляр Mein Kampf виставлять на аукціон

Потенційний покупець книги повинен буде запевнити, що покупка буде використана ним лише як колекційний об'єкт.

У Гітлера були вікові проблеми із зором, але окуляри він носив рідко
Речі з ініціалами Адольфа Гітлера - срібний портсигар, сільницю, щипці для цукру, столове срібло, а також окуляри для читання та екземпляр забороненої книги фюрера Mein Kampf виставить на торги мюнхенський аукціонний дім Hermann Historica Muenchen.

Аукціон запланований на 24 жовтня. Окуляри, зокрема, пропонуються за стартову ціну в 4 тисячі 800 євро. Як повідомляється, у Гітлера були вікові проблеми із зором, але окуляри він носив рідко.

Усі ці предмети після війни опинилися у заступника Гітлера Рудольфа Гесса. Серед них найбільш примітним є екземпляр забороненої книги фюрера Mein Kampf з присвяченням Гессу, воно датоване 17 жовтня 1925 року. Потенційний покупець при цьому повинен буде запевнити, що покупка буде використана ним лише як колекційний об'єкт.

Назва аукціонного дому вже звучала у новинах раніше у зв'язку з продажем зброї партійних босів Східної Німеччини - голів Держради НДР Вальтера Ульбріхта й Еріка Хонеккера, колишнього керівника міністерства держбезпеки НДР (Штазі) Еріха Мільке, міністра економіки НДР Гюнтера Міттага. Особиста колекція зброї Мільке, зокрема, вважалася однією з найбільших у НДР.

Нагадаємо, нещодавно на аукціон були виставлені портрети батьків Гітлера, які були у списку творів мистецтва, і належали авторству Гітлера. У січні за 48 тисяч доларів (дешевше, ніж очікувалося) була продана підбірка фотографій Гітлера, які раніше не публікувалися, зроблених його особистим фотографом Генріхом Гоффманом.

Читайте також:

Опубліковано 3D знімки Гітлера, зроблені на Олімпіаді 1936 року

Під час війни Гітлер малював зворушливі картинки з сердечками і херувимами

Гітлер намагався ухилитися від штрафу за перевищення швидкості

Британські шпигуни хотіли зробити з Гітлера добру та милу жінку

Повʼязані теми:

Наступна публікація