Для чоловіків вигадали спосіб "завагітніти" (фото, відео)

Японські винахідники створили симулятор вагітності, який на собі можуть випробувати не тільки жінки, а й чоловіки.

Співробітники японського Технологічного інституту Канагава продемонстрували на виставці Tokyo Game Show 2011 новітній симулятор вагітності, який на собі можуть випробувати чоловіки.

Від користувача потрібно лише надіти спеціальний сарафан, в якому знаходяться гумові кулі, вібратори, мішок з водою, датчики дотиків і пневмодвигуни.

У міру того як "дитина" росте, живіт поступово збільшується в розмірах, а плід можна спостерігати на екрані монітора. Повного терміну система досягає за дві хвилини.

Головна відмінність від схожих розробок в тому, що користувач може відчути, як "малюк" штовхається зсередини.

До того ж імітація росту плоду досягається шляхом закачування теплої води в мішок із спеціального бака. При цьому постійно підтримується температура навколоплідних вод - 37-38 ˚ C.

За словами науковців, груди теж зростають - гумові балони накачують повітрям. Тим же способом досягається ілюзія поштовхів і рухів плоду. Компресор швидко надуває то одну, то іншу кулю, які розташовані в області живота.

Як тільки вагітність досягає повного терміну, починається інша гра - спілкування з ембріоном. Якщо користувач рухається занадто різко, дитина злиться, якщо ж лагідно погладжувати живіт, дитина розслабляється.

Читайте також:

В Японії створили робота-немовля

У Японії випустять кондиціонери з голосовим управлінням

Японці створили найшвидший автомобіль на повітрі

Японський вчений створив диво-порошок, який поглинає радіацію

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація