Японці створили найшвидший автомобіль на повітрі

Toyota створила найшвидший автомобіль, що працює на повітрі. Швидкість авто сягає 129,2 кілометра на годину.

Японці створили найшвидший автомобіль, який приводиться в рух стисненим повітрям. Ku:Rin перевершив по швидкості всіх своїх попередників, тому конструктори мають намір поадати заявку до Книги рекордів Гіннесса.

Створений в підрозділі Dream Car Workshop триколісний апарат показав на полігоні швидкість в 129,2 кілометра на годину. Toyota, звичайно, не збирається ставити цю "колісницю" на конвеєр, але вважає цей проект цікавим досвідом розвитку екологічно чистих транспортних засобів.

Ku:Rin (у перекладі з японської "повітря:колесо"), зовні більше нагадує веломобіль, нескінченно далекий від повсякденного використання. Досить сказати, що запас ходу на одній зарядці повітряних балонів складає у цієї машини 3,2 кілометра.

Компанія має намір попрацювати над збільшенням дальності. Може бути, через деякий час ми побачимо японський повітряний автомобіль хоча б трохи ближчий до практичного застосування.

Оскільки зараз, окрім експериментального призначення, при його довжині 3,5 м та ширині 0,8 м, говорити не доводиться, констатують конструктори.

Відзначимо, що в останні років десять кілька компаній намагалися вивести на дороги автомобілі на стиснутому повітрі.

Далі інших у даній галузі просунулася компанія MDI - дітище французького винахідника Гі Негре (Guy Negre). Але і її багаторічні дослідження, альянси та експерименти, виставкові та передсерійні зразки так і не наблизили реалізацію давньої мрії свого творця.

Читайте також:

Міжнародний автосалон у Франкфурті: свято концепт-карів

Розсекречено люксовий кросовер Infiniti JX

На дорогах США з’явився перший літаючий автомобіль-трансформер

Volkswagen створив автомобіль майбутнього

ВідеоЯпонці створили найшвидший автомобіль на повітрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: