В Японії створили робота-немовля

Вчені створили робота-немовля, щоб допомогти зрозуміти людську природу і дізнатися більше про розвиток людини.

Вчені з Токійського університету представили свою останню розробку в галузі робототехніки, робота-немовляти. Вчені прозвали кібер-малюка "Нобі".

Робот оснащений двома камерами в очах, щоб він міг бачити, двома мікрофонами у вухах - щоб чути, і 600 тактильними сенсорами на тілі, щоб відчувати.

Зріст робота - 71 сантиметр, вага - 7,9 кілограма, фізично розвинений він приблизно як середньостатистична 9-місячна дитина. М'яка шкіра "Нобі" зроблена з поліуретану, що дає йому можливість мати тактильні відчуття в додачу до зору і слуху.

Робот-немовля дає можливість спостерігати за тим, як у 9-місячного немовляти стрімко розвиваються вміння рухатися і пізнавати навколишній світ, а також до чого він проявляє інтерес.

"Ми створили цього робота, щоб допомогти людям краще зрозуміти людську природу і дізнатися більше про розвиток", - повідомили дослідники.

Зазначимо, раніше японські вчені розробили перший в світі прототип штучного розуму. Синтетичний інтелект здатний обробляти гігантську кількість інформації.

Читайте також:

Телескоп NASA зняв у космосі 706 можливих нових планет

У Тернополі відбулися перші в Україні змагання автомобілів-роботів

Створено наноробота розміром з молекулу

У Японії презентували робота-поводира для літніх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: