Англійській пенсіонерці на 100-річчя подарували стриптизера

Англійській пенсіонерці на 100-річчя подарували стриптизера

Пенсіонерка замовила на 100-річчя стриптизера / Фото: metro.co.uk

Клер Ормістон сама обирала собі подарунок на ювілей.

Англійська пенсіонерка Клер Ормістон відзначила столітній ювілей у компанії своїх родичів, товаришів з центру для літніх людей і стриптизера на прізвисько Скорпіон, пише The Daily Mirror.

Урочистості відбулися в установі для пенсіонерів у Бірмінгемі. Рідні ювілярки розповіли, що стриптизер був запрошений з її ініціативи.

Зі слів дочки Ормістон Маргаріт, влітку, за кілька місяців до ювілею, вона поцікавилася в матері, що б вона хотіла одержати на день народження.

"Вона сказала, що бажає одержати містечко на місяці. Але оскільки влаштувати це було неможливо, я попросила її вибрати що-небудь інше. Тоді вона відповіла: ''Стриптизера", - розповіла Маргаріт.

Численні родичі Клер зазначили, що були надзвичайно здивовані бажанням пенсіонерки. "Я ледве зі стільця не впала", - зізналася її дочка. Проте ніхто не суперечив і не заперечував проти прохання Ормістон.

В результаті все було зроблено так, як просила іменинниця. Скорпіон виконав для 100-річної пенсіонерки еротичний танець, і вона заявила, що залишилася задоволена. "Мені сподобалося. Він змусив мене посміхнутися", - сказала Ормістон.

Як наголосив сам Скорпіон (нині ім'я - Джон Грін), він уперше за свою 16-річну кар'єру виконав таке незвичайне замовлення. При цьому він висловив упевненість, що ювілярка залишилась задоволена його танцем.

Читайте також:

На Тайвані для небіжчиків та їхніх родичів танцюють похоронні стриптизерки (відео)

Порнозірка дала свідчення проти скандального американського конгресмена

Стриптизерка допоможе чоловікам придумувати складні паролі

Повʼязані теми:

Наступна публікація