На Тайвані для небіжчиків та їхніх родичів танцюють похоронні стриптизерки (відео)

У сільських районах Тайваню небіжчиків в останню путь проводжають яскравим стриптиз-шоу: так розважають "старих духів".

Похоронні стриптизерки в Тайвані / Фото: taipeitimes.com
На Тайвані уже кілька десятків років існує екзотична традиція, яка стала сенсацією для європейців. Померлих в останню путь проводжають стриптизерки-плакальниці, які за невелику плату роздягаються перед родичами і гостями на поминках.

Антрополог з Університету Південної Кароліни (США) Марк Московітц зняв про них цілий фільм - "Танці для небіжчиків: похоронні стриптизерки в Тайвані".

За його словами, запрошення дівчат на освітленій неоновими вогнями вантажівці Electric Flower Cars на похорони – поширене практично скрізь у сільських районах явище.

Утім, ніхто з стриптизерок "не роздягався повністю", коли Московітц знімав свій фільм, тому що це протизаконно, проте всі очевидці подібних церемоній розповідають, що зазвичай вони оголюються до кінця.

Electric Flower Cars з'явилися в Тайвані на початку 1980-х років. Московітц наводить декілька причин, з яких люди запрошують їх на похорон. Деякі стверджують, що мета цих шоу - розважити старих духів, які зустрічають дух небіжчика, щоб новачки швидше звикли до їхньої компанії.

Інші кажуть, що нижні боги, в основному духи реальних людей, полюбляють подібні виступи і стриптиз призначений для них. Третя версія - стриптизерок запрошують тому, що покійні любили дивитися стриптиз за життя.

І ще одна причина в тому, що чим більше людей приходить на похорони, тим більшою є пошана покійному. Таким чином, стриптизерки "заманюють" гостей на церемонію.

На думку Московітца, ця церемонія користується такою популярністю ще й тому, що є єдиною розвагою для багатьох мешканців сільської місцевості. Утім, тайванська влада намагається вжити заходів для боротьби з поширеною практикою.

Читайте також:

Тайванська корпорація заборонила співробітникам накладати на себе руки

У Пуерто-Ріко небіжчика замість труни посадили на мотоцикл

Відкрився перший у світі клуб, де стриптизерок замінили голограми

У Новій Зеландії порноакторки проїхались голяка на мотоциклах. ФОТО

Повʼязані теми:

Наступна публікація