На Тайвані планують заборонити мобільники в школах

На Тайвані планують заборонити мобільні телефони у школах через те, що вони були внесені ВООЗ у в список потенційних канцерогенів і викликають рак мозку.

Ряд законодавців Тайваню запропонували заборонити користування мобільними телефонами в школах.

Приводом для такої ініціативи стало включення Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) цих пристроїв в перелік потенційних канцерогенів.

У зв'язку з такою пропозицією, тайванське Міністерство освіти запланувало зустріч експертів та представників навчальних закладів для обговорення доцільності заборони. Дата зльоту поки не визначена.

На думку ряду громадських організацій, заборона на користування мобільними телефонами в школах має поширюватися на дітей у віці до 15 років включно.

Випромінювання мобільних телефонів було віднесено до групи "можливо канцерогенних" агентів (клас "2В" за класифікацією Міжнародного агентства з вивчення раку - IARC) наприкінці травня 2011 року.

Підставою для цього став метааналіз проведених раніше епідеміологічних досліджень, який показав, що у активних користувачів мобільників підвищений ризик розвитку злоякісних пухлин мозку - гліом, і доброякісних - неврит слухового нерва.

Згідно з результатами тайваньських досліджень, близько 57 учнів у віці від 6 до 18 років користуються мобільними телефонами, з них 62 відсотки приносять телефони в школу.

Читайте також:

ВООЗ визнала, що мобільні телефони викликають рак мозку

"Вбивцями" сексу стали мобільні телефони і ноутбуки

Склад Coca-Cola нажахав онкологів - напій провокує рак

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: