Порнозірка дала свідчення проти скандального американського конгресмена

Стриптизерка і порнозірка з Сіетла Джинджер Лі заявила, що конгресмен Ентоні Вінер просив її брехати про їхні взаємини.

Не вщухає скандал навколо американського конгресмена Ентоні Вінера, якого спіймали на розсилці своїх надто відвертих фото шести жінкам. Одна з віртуальних інтимних подруг Вінера дала проти нього свідчення. Стриптизерка і порнозірка з Сіетла Джинджер Лі заявила, що Вінер просив її брехати про їхні взаємини.

За словами жінки, їх спілкування з конгресменом почалося з політичної дискусії про право жінок на аборт, а також про охорону здоров'я. Але Вінер постійно намагався перевести розмову на сексуальну тему. Сама вона, за власним твердженням, на ці загравання не відповідала.

"Він просив мене брехати про наше спілкування. Я знала, що не можу брехати заради нього, але в той же час я не хотіла стати саме тією людиною, хто штовхне його під автобус. Я думаю, що Ентоні Вінер повинен піти у відставку, тому що він брехав. Він брехав суспільству і пресі більше тижня. Якщо він брехав про це, то я не можу особливо довіряти йому і в чомусь іншому ", - заявила Лі.Як відомо, Вінер випадково виклав одну зі своїх інтимних фотографій в Twitter,  а потім більше тижня заперечував, що займається поширенням таких знімків, поки не були опубліковані і інші, ще більш відверті фото. Лише після цього він зізнався в порушенні пристойності.

З Джинджер Лі конгресмен обмінювався повідомленнями з березня. Вона визнала, що більшість повідомлень не носили сексуального характеру. Своїх інтимних фотографій Вінер їй теж не надсилав. Коли вибухнув скандал, вона запитала його, що їй відповідати журналістам. Вони продовжували спілкуватися, і 2 червня Вінер зателефонував Лі і сказав: якщо вони обидва будуть мовчати, то скандал сам собою вщухне.

"Одного разу дійшло до того, що він брехав в ефірі загальнонаціонального телеканалу, і я зрозуміла: все, що я скажу після цього сама, буде або брехнею, або визнанням. Я не хотіла робити ні того, ні іншого", - пояснила Лі.

Адвокат стриптизерки Глоріа Аллред заявила, що Лі готова надати матеріали свого листування з Вінером і дати офіційні свідчення, якщо це буде потрібно.

Ще більш серйозна загроза нависла над Вінером з боку його колег по партії. Лідер демократів Палати представників Ненсі Пелосі зажадала від Вінера піти у відставку, а від колег - провести розгляд, щоб з'ясувати, чи порушила поведінка Вінера кодекс етики конгресмена. Цей розгляд може зайняти кілька місяців, розтягнувшись навіть до року.

Нагадаємо також, президент США Барак Обама заявив, що "пішов би у відставку" на місці Вінера.

Читайте також:

Конгресмен, який хизувався в Інтернеті фотографією пеніса, звернувся до лікарів

В Інтернет потрапило найвідвертіше фото скандального американського конгресмена

Конгресмен США розсилав через Інтернет знімки свого збудженого пеніса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: