У США пацієнту під час обрізання видалили пеніс

У США пацієнту під час обрізання видалили пеніс

У США пацієнту під час обрізання видалили пеніс. Архівне фото

Під час обрізання хірурги видалили статевий орган піцієнта без його згоди. За словами лікарів, у чоловіка знайшли рак, і тому без попередження було зроблено операцію з видалення органу.

Жителю американського штату Кентуккі Філліпу Сітону під час обрізання хірурги видалили статевий орган, чоловік подав до суду на хірурга, стверджуючи, що це було зроблено без його згоди.

Як розповів сам Сітон, він звернувся до лікаря зі скаргою на запалення, після чого йому була зроблена операція з обрізання. Доктор Джон Паттерсон, який проводив операцію, стверджує, що ампутація стала необхідною, оскільки у пацієнта був виявлений рак у небезпечній для життя стадії.

Філліп Сітон і його дружина Дебора подали позов проти доктора Паттерсона, у якого вимагають відшкодувати їм збитки.

За словами адвоката Сітона Кевіна Джорджа, його підзахисний не відчуває себе чоловіком, а також наголошує на тому, що доктор Паттерсон до операції нічого не говорив про те, що Сітон страждає від раку.

"Мій підзахисний обурений тим, що доктор Паттерсон ампутував його пеніс без дозволу, не надавши йому можливості звернутися до інших лікарів", - заявив у своєму виступі адвокат.

Він продемонстрував суду чотири фотографії паху Філліпа Сітона, заявивши: "Як бачите, там нічого немає".

У свою чергу, адвокат Клей Робінсон, який представляє інтереси доктора Паттерсона, заявив, що доктор видалив лише верхню частину пеніса, виявивши в ньому ракову пухлину.

Він також нагадав присяжним, що Сітон підписав перед операцією документ, що дає згоду на необхідне втручання в непередбачених обставинах.

За його словами, інший лікар пізніше видалив іншу частину органу. "Філіп Сітон знаходиться тут сьогодні, у цій залі тому, що доктор Паттерсон врятував його життя", - заявив Робінсон.

Сума позову подружжя Сітон із відшкодування шкоди не розголошується.

Читайте також:

У Америці можуть запровадити обов'язкове обрізання

П’яний британець зробив собі обрізання манікюрними щипцями

Вчені відкрили зв'язок між довжиною чоловічого пенісу та ВВП  

Після вечері дружина відрізала чоловікові член і викинула у подрібнювач сміття

Повʼязані теми:

Наступна публікація