У Америці можуть запровадити обов'язкове обрізання

У США можуть примусити робити обрізання всіх гетеросексуальних чоловіків і хлопчиків.

Обов'язкове обрізання новонароджених хлопчиків буде введено в США, якщо експерти американських Центрів по контролю і профілактиці захворювань (CDC) визнають цю процедуру ефективним способом протидії поширенню ВІЛ в країні.

Старший епідеміолог CDC Пітер Кілмаркс заявив, що будь-який спосіб протидії поширенню ВІЛ в США має розгледіти фахівцями. "За оцінками наших експертів, обрізання крайньої плоті може принести користь немовлятам, а переваги даного методу переважують його недоліки", - додав Кілмаркс.

Введення обов'язкової процедури обрізання обговорюватиметься на присвяченій проблемам ВІЛ-інфекції конференції, яку CDC проведе на цьому тижні в Атланті. Крім того планується обговорити питання обов'язкового обрізання гетеросексуальних чоловіків, чиє статеве життя збільшує ризик зараження ВІЛ.

Противники обрізання новонароджених вважають, що медичне втручання, користь якого не доведена, не може виконуватися без згоди пацієнтів. Крім того, обрізання крайньої плоті не виключає ризик зараження ВІЛ повністю, і не позбавляє від необхідності використання презерватива.

Читайте також:

П’яний британець зробив собі обрізання манікюрними щипцями

Обрізання захистить від герпесу та раку: результати дослідження

Обрізання не популярне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: