Історик звинуватив Коко Шанель у співпраці з нацистами

Історик звинуватив Коко Шанель у співпраці з нацистами

Історик звинуватив Коко Шанель у співпраці з нацистами / Фото: Инопресса

У новій книзі про знаменитого модельєра Коко Шанель йдеться про її співпрацю з нацистами в окупованій Франції.

Письменник Хал Воган випустив у світ нову книгу про ікону моди і стилю, Габріель "Коко" Шанель, в якій він стверджує, що Шанель була агентом нацистів в окупованій Франції, під час Другої світової війни.
Хел Воган у книзі під назвою "У ліжку з ворогом: таємна війна Коко Шанель" стверджується, що Коко була антисемітом і нацистським шпигуном, і агентом Німеччини у військовій розвідувальній організації, яка проводила військові операції в Берліні та Мадриді.

Свою книгу історик писав чотири роки. Вона народилася після того, як він випадково знайшов інформацію в національних архівах поліції Франції.

"Я шукав щось інше, але наткнувся на ці документи, в яких йшлося:" Шанель - нацистський агент, її псевдонім Вестмінстер ", - повідомив Воган.

"Тоді я почав переглядати всі архіви в Сполучених Штатах, в Лондоні, в Берліні і в Римі, і знайшов не один, а 20, 30, 40 абсолютно надійних архівних документів про Шанель та її коханця, барона Ганса Гюнтера фон Дінклаже, який був професійним шпигуном Абвера ", - говорить Воган.

Книга стверджує, що в 1940 році Шанель була прийнята на роботу в Абвер під псевдонімом Вестмінстер. Рік по тому вона відправилася до Іспанії на шпигунську операцію - за умови, що нацисти звільнять її племінника з військового табору, а потім до Берліна за наказом генерала СС.

Після війни Шанель було заарештовано, але незабаром її відпустили через втручання старого друга Вінстона Черчіля. Після цього вона змушена була тікати до Швейцарії.

На питання, чому книга вийшла тільки тепер, Воган відповів: "По-перше, багато з документів були розсекречені нещодавно. По-друге, багато людей зацікавлені в незаплямованості репутації Шанель ... Багато людей воліли б відкласти в сторону, забути, і просто далі продавати шарфи та ювелірні вироби Шанель".

Нагадаємо, що два роки тому британська газета The Times вже повідомляла, що Коко Шанель співпрацювала із нацистами. Журналіст видання стверджував, що вона їздила до Берліну, щоб вигадувати підступи разом із головою гітлерівської зовнішньої розвідки Вальтером Шеленбергом.

Читайте також:

Коко Шанель співпрацювала із нацистами

Chanel No.5 визнано парфумом всіх часів

Вінтажний одяг від Chanel розпродують в Парижі

Ванесса Параді стане обличчям Chanel

Історик звинуватив Коко Шанель у співпраці з нацистами

Історик звинуватив Коко Шанель у співпраці з нацистами

Повʼязані теми:

Наступна публікація