У США відкрилася міжнародна церква конопель

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там її адепти будуть використовувати канабіс задля ритуалів.

В американському місті Денвер, штат Колорадо, відкрилася Міжнародна церква конопель, повідомляє видання Huffington Post.

"Ми не віримо в авторитарні структури і не визнаємо зарозумілого пізнання Божого Розуму. У нас немає великих пророків і первосвящеників", — сказав в інтерв'ю газеті адепт церкви Чи Моллой.

Наголошується, що організація зайняла будівлю протестантської церкви. У ній будуть проводитися різні заходи. Церква має намір запрошувати відомих акторів, стендап-коміків, а також влаштовувати концерти та кінопокази.

За словами професора Нью-Йоркського університету Марка Феррарі, перша згадка про вживання конопель задля ритуалів сходить до індійських Вед — близько 3 тисяч років тому. Багато індуїстів досі виготовляють напій на основі канабісу під назвою "бханг".

Крім цього, коноплі є частиною растафаріанського культу, поширеного переважно на Ямайці і в Ефіопії. Відомим растафаріанцем був реґі-співак Боб Марлі.

Нагадаємо, в українському Глухові відкриють перший в Європі центр по лікуванню марихуаною. Міський голова Мішель Терещенко підкреслив, що соціальна допомога є дуже маленькою, тому вихід Терещенко бачить у створенні першого європейського центру по лікуванню марихуаною. Для цього вже знайдені інвестори, заклад має відкритися через три місяці - коли зійде урожай конопель на полях навколо Глухова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції