В Австралії відкрили вакансію людини-кота

"Працівник" має прийти в реалістичному костюмі кота і увійти в будинок на чотирьох лапах.

Компьютер, кіт, інтернет
reddit
Австралійка готова платити до 60 австралійських доларів в годину
Мешканка австралійського міста Балларат на ім'я Софі відкрила вакансію для людини, яка буде зображати для неї кота.

Софі погано спить вночі, тому вона вирішила, що якщо на ліжку біля її ніг буде лежати людина-кіт, їй стане краще.

"Я шукаю кого-небудь, хто згорнеться в клубок на краю мого ліжка і буде м'яко бурчати, як сонне кошеня. У мене великі проблеми зі сном і, думаю, мені буде простіше заснути під звук котячого бурчання, до того ж знаючи, що хтось догляне за мною, поки я сплю", — написала австралійка, уточнивши, що це не жарт. "Працівник" має прийти в реалістичному костюмі кота і увійти в будинок на чотирьох лапах (костюм може надати роботодавець). Робоча зміна — з 11 вечора до 6 годин ранку. Софі шукає одного або двох постійних "котів".

Австралійка готова платити до 60 австралійських доларів на годину, якщо людина-кіт буде видавати приємне і розслабляюче бурчання. Якщо з цим обов'язком працівник упорається не так добре, йому запропонують від 30 до 45 доларів. Софі пояснює, що їй завжди хотілося завести справжнього кота, але у неї немає часу на те, щоб годувати його і прибирати за ним. При цьому людині-коту вона готова надавати миску молока та миску тунця на випадок, якщо той зголодніє. Однак їсти або пити бажано вже після того, як Софі засне — їй це видовище може здатися неприємним.

"Працівник" також може скористатися туалетом, але через дві години після того, як засне "господиня".

Нагадаємо, що психологи зізналися, що дивитися відео з кішками корисно для здоров'я.

З'ясувалося, що такі ролики володіють тим же ефектом, що і терапія із участю тварин. Після їх перегляду у добровольців з'являвся позитивний настрій, вони відчували себе більш натхненно і, як правило, зазнавали менше тривоги і роздратування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: