Вчений розкрив секрет "Таємної вечері" Леонардо да Вінчі

На картині немає надприродних об'єктів.

Італійський вчений Маріо Тадей розповів про приховане повідомлення, яке Леонардо да Вінчі хотів донести до цінителів свого мистецтва розпису "Таємна вечеря".

Про повідомляє Daily Mail.

Люди на картині да Вінчі зображено без німбів. Це вказує на те, що вони, зокрема, Ісус Христос, є не "святими", а "простими людьми". Саме цю ідею, як вважає Тадей, хотів донести да Вінчі до цінителів свого мистецтва. Він додав, що "на картині немає позаземних або надприродних об'єктів".

Настінна фреска "Таємна вечеря" створена в 1495-1498 роки в домініканському монастирі Санта-Марія-делле-Граціє в Мілані. На ній зображений вечеря Ісуса Христа з 12 учнями.

Нагадаємо, що раніше в Італії вчені встановили, від якої хвороби помер легендарний художник і винахідник Леонардо да Вінчі.

Так, два лікарі встановили, що да Вінчі помер від інсульту. Дослідники уклали "щоденник життя Леонардо да Вінчі", в якому провели аналіз стану здоров'я митця в період з 1517 по 1519 роки. Так званий "щоденник" лікарі уклали на основі свідчень сучасників да Вінчі і його особистих записів.

ВідеоВинаходи Леонардо да Вінчі привезли в Одесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: