Дмитро Комаров згадав, як ледь не загинув під час хуртовини на Ельбрусі

Ведучий загубив дорогу при мінус 40 градусах.

Незмінний ведучий тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який розповів про українські Мальдіви, ледь не загинув під час експедиції на Ельбрус, йдеться у "Світському житті".

Комаров згадав, що вночі його команда потрапила у хуртовину, через що загубила дорогу.

"Я пам'ятаю, у мене був випадок на Ельбрусі. В одному з найхолодніших місць на землі. Ми потрапили у хуртовину і загубили дорогу. Це було о третій годині ночі. В цей момент тренер нам дав команду зупинитися і чекати світанку, інакше ми загинемо. Ми стояли з 3 годин ночі до 6 ранку і просто стрибали на місці, щоб не змерзнути. Уся команда Ми обійнялися, розтирали руки", - розповів про страшний інцидент Комаров.

Нагадаємо, якось Комаров зізнався, що під час екстремальної непальської експедиції у нього були думки про смерть. Мандрівник пригадав хвилюючі моменти відрядження.

Мандрівник Дмитро Комаров пообіцяв відвідати Північний полюс і Аляску

Телеведучий і мандрівник Дмитро Комаров розповів про найекстремальніші випадки під час зимових подорожей. Одного разу на Ельбрусі йому разом із командою довелося протягом чотирьох годин стрибати на місці, щоб зігрітися. Також Комаров запевнив, що обов’язково відвідає Північний полюс і Аляску і вже навіть мав розмову з полярниками.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: