Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японські винахідники змусили дерева літати

Відтепер рослини ростуть і левітують у повітрі. 

Творці сучасного японського проекту Air Bonsai гучно заявили про себе на сайті краудфандингового майданчика Kickstarter. Розумникам вдалося поєднати вирощування рослин у невеликих ємностях і магнітну левітацію.

Про це повідомляє Mashable.

Завдяки новому винаходу дерева зависли на висоті двох сантиметрів над спеціальною підставкою. 

Проект Air Bonsai створила команда, що базується в японському регіоні Кюсю. Винахідники пояснили свою розробку просто: "Ми будемо відправляти вам поштою справжні рослини, щоб ви могли самостійно їх вирощувати у повітрі".

Окрім того, що рослини левітують, вони нічим не відрізняються від звичайних. За ними потрібен регулярний догляд і полив.

Найдешевше набір Air Bonsai коштує 200 дол. Він включає в себе "енергетичну базу", адаптер змінного струму та круглий моховий м'ячик, який забезпечує живлення рослини.

Інший набір коштує 230 дол. Адже для основи дерева використано камінь, а не мох.

Команда вже перевершила свій фінансовий поріг у 80 тис. дол. Це свідчить про те, що чимало людей хочуть придбати собі Air Bonsai.

Зауважимо, у тому, що предмети левітують над магнітною підставкою, немає нічого нового. Проте поєднання динамічного та органічного компонентів вразило користувачів мережі та й інших винахідників.

Нагадаємо, що новим рекордсменом Kickstarter може стати унікальний ліхтарик Lumen, для роботи якого не потрібні батарейки. Винахідник з США розробив ліхтарик, який працює від доторку. Lumen оснащений панеллю, що здатна перетворювати тепло, що виділяє людське тіло на електричний струм.

Залиште свій коментар

Вибір редакції