Японські винахідники змусили дерева літати

Відтепер рослини ростуть і левітують у повітрі. 

Творці сучасного японського проекту Air Bonsai гучно заявили про себе на сайті краудфандингового майданчика Kickstarter. Розумникам вдалося поєднати вирощування рослин у невеликих ємностях і магнітну левітацію.

Про це повідомляє Mashable.

Завдяки новому винаходу дерева зависли на висоті двох сантиметрів над спеціальною підставкою. 

Проект Air Bonsai створила команда, що базується в японському регіоні Кюсю. Винахідники пояснили свою розробку просто: "Ми будемо відправляти вам поштою справжні рослини, щоб ви могли самостійно їх вирощувати у повітрі".

Окрім того, що рослини левітують, вони нічим не відрізняються від звичайних. За ними потрібен регулярний догляд і полив.

Найдешевше набір Air Bonsai коштує 200 дол. Він включає в себе "енергетичну базу", адаптер змінного струму та круглий моховий м'ячик, який забезпечує живлення рослини.

Інший набір коштує 230 дол. Адже для основи дерева використано камінь, а не мох.

Команда вже перевершила свій фінансовий поріг у 80 тис. дол. Це свідчить про те, що чимало людей хочуть придбати собі Air Bonsai.

Зауважимо, у тому, що предмети левітують над магнітною підставкою, немає нічого нового. Проте поєднання динамічного та органічного компонентів вразило користувачів мережі та й інших винахідників.

Нагадаємо, що новим рекордсменом Kickstarter може стати унікальний ліхтарик Lumen, для роботи якого не потрібні батарейки. Винахідник з США розробив ліхтарик, який працює від доторку. Lumen оснащений панеллю, що здатна перетворювати тепло, що виділяє людське тіло на електричний струм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: