Жінка виростила у своєму будинку 50 левенят

Жінка каже, що єдина різниця між дикими і домашніми кицями в тому, що перші їдять не Whiskas, а сире м'ясо і за день можуть з'їсти до шести кг цього продукту.

53-річну Реджину Гоффман можна з повним правом назвати "Королевою левів", оскільки вона виростила у своєму будинку вже близько 50 цих тварин.

Крім того, жінка з радістю доглядає за тигренятами і пантерами. Якщо левиці чи інші хижі самки, що мешкають в тематичному парку, який поблизу її дому, відмовляються від свого потомства, жінка бере тварин собі.

За словами жінки, єдина різниця між дикими і домашніми кішками полягає в тому, що перші їдять не Whiskas, а сире м'ясо і за день можуть з'їсти до шести кг цього продукту.

Нагадаємо, що ще одним прикладом того, що жінка може впоратися з великою кицькою, став випадок у північній Малайзії. Там жінка врятувала свого чоловіка від тигра, побивши хижака великим дерев'яним ополоником.

Селянин в штаті Перак Тамбун Джеіду полював на білок біля свого будинку, коли раптово на нього напав тигр. Мисливець намагався врятуватися, забравшись на дерево, але тигр потягнув його вниз.

Почувши крики чоловіка, з кухні вибігла його дружина, 55-річна Хан Бесау. Побачивши, що відбувається, жінка збила тигра з ніг великим дерев'яним черпаком, і почала бити тварину по морді. Тигр не зміг впоратися з розлюченою жінкою і змушений був втекти.

Читайте також:

Розлючена жінка за допомогою ополоника врятувала чоловіка від тигра

Киця Ксюша в банці стала зіркою Інтернету

Коти зняли короткометражку про своє життя

Повʼязані теми:

Наступна публікація