Аваков оголосив конкурс на очільника Нацполіції

14 листопада глава Нацполіції Хатія Деканоідзе оголосила про свою відставку.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив конкурс на очільника Нацполіції.

Про це він повідомив у Facebook.

"Я прийняв рішення про проведення консультативного конкурсу для чинних поліцейських на заміщення цієї посади", - заявив він.

За його словами, станом на сьогодні діють спрощені критерії відбору кандидатів на цю посаду, але від 1 січня 2017 року вони суттєво змінюються та стають більш вимогливими.

Він нагадав критерії, яким повинен відповідати головний поліцейський України: відповідає загальним умовам вступу на службу в поліцію; має вищу повну юридичну освіту; має стаж роботи в галузі права не менш як сім років; має досвід роботи на керівних посадах не менш як п'ять років.

Аваков створив Консультативну комісію міністра, до якої буде запрошено фахових експертів з міжнародного корпусу стратегічних партнерів – США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) та авторитетних експертів від української громадськості.

Умови конкурсу будуть оголошені найближчим часом.

Аваков представив тимчасово виконуючого обов'язки глави Нацполіції

Нагадаємо, виконувати обов'язки глави поліції буде Вадим Троян, який працював першим заступником Хатії Деканоідзе.

глава Нацполіції Хатія Деканоідзе, яка оголосила про відставку, не знає, хто після неї очолить відомство. Призначати наступника вона не має повноважень. Про це Деканоідзе повідомила на брифінгу. 

На запитання, чи може очолити Нацполіції її перший заступник Вадим Троян, ім'я якого називали у пресі, Деканоідзе відповіла, що не вважає його гідним цієї посади.

"Я не вважаю, що Троян - політично незалежна особа. Тому я не бачу його на місці голови Національної поліції", - заявила голова Нацполіції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: