Азаров нагрубив меру Одеси

Міський голова Едуард Гурвіц намагався відповісти прем'єру на критику на свою адресу, але Азаров вимагав від нього мовчання. "Помовч і заспокойся", - сказав прем'єр.

Прем'єр-міністр Микола Азаров під час робочої поїздки до Одеси жорстко розкритикував мера Едуарда Гурвіца за поганий стан міста.

"Таке відчуття, що я на 50 років назад повернувся...такий стан Одеси зараз", - сказав він під час зустрічі з трудовим колективом Одеського оперного театру, на якій також був присутній Гурвіц.

Міський голова спробував заперечити прем'єру, але Азаров вимагав від нього мовчання. "Помовч і заспокойся", - сказав прем'єр.

У першу чергу, глава уряду вимагає привести в порядок центральні вулиці Одеси. "Прикро за Одесу. Не важливо, кого виберуть мером. Ми примусимо будь-кого працювати", - заявив Азаров.

Нагадаємо, жорстким ставленням до підлеглих відомий також президент Віктор Янукович.

Так, у червні на засіданні уряду Янукович жорстко відчитав закарпатського губернатора Олександра Ледиду, який дозволив собі перебити главу держави під час виступу. "Хто це сказав? Встань, зайдеш, я тобі потім поясню", - розсердився Янукович.

Читайте також:

Янукович насварив губернатора, який насмілився його перебити (відео)

Янукович до підлеглих: заберіть цю фількіну грамоту собі в одне місце

Янукович оцінив роботу Азарова: "Так, нормально"

ВідеоАзаров нагрубив меру Одеси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: