Більше 60 терористів "Л/ДНР" здалися СБУ

Усі вони, аби уникнути покарання, скористалися програмою  "На тебе чекають вдома".

Більше 60 колишніх бойовиків здалися співробітникам Служби безпеки України для уникнення покарання.

Усі терористи скористалися програмою Служби безпеки "На тебе чекають вдома", повідомляє Українська правда.

За даними видання, стосовно 29 людей уже прийнято рішення судів про звільнення від кримінальної відповідальності або відтермінування призначеного покарання, про це повідомив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук.

Також він наголосив, що стосовно всіх осіб СБУ провела ретельну перевірку, в ході якої було встановлено, що вони не вчиняли тяжких злочинів.

СБУ продовжує вести роботу з родичами бойовиків, а також із особами, які брали участь у діяльності незаконних збройних формувань.

Нагадаємо, програма "На тебе чекають вдома" передбачає повернення на підконтрольну уряду територію громадян України, які добровільно відмовились від участі в терористичних організаціях "ДНР" та "ЛНР".

Програма діє в рамках законодавства України. За словами прес-центру СБУ, програма поширюється на осіб, які готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України; не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах; мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що для врегулювання конфлікту на окупованих територіях Донбасу можуть знадобитися рокиЗа словами очільника оборонного відомства, наразі на Сході України перебувають близько 7 тисяч російських військових та постійно проводять ротацію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: