Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британський таблоїд перетворив українських волонтерок на повій

Усіх жінок розшукала міліція після публікації у британській газеті "Тhe sun".

Повії зі скандального фото виявилися не легковійними жінками, а волонтерами Донецького центру реабілітації жінок. Міліція розшукала п'ятьох героїнь скандальної статті англійського таблоїду "The Sun". Там вони фігурували, як хворі на СНІД українські повії, що чекають фанатів до Євро, повідомляє ТСН. Жінки запевняють, журналіст викривив їхні слова. Усе пояснювати їм довелося в міліції. Мало того, після статті їх звільнили з роботи.

Адміністрація "Донбас-Арени", біля якої фотографувалися дівчата, звернулася до правоохоронців із вимогою знайти і покарати винних. Адже публікація вдарила по іміджу міста, що приймає Євро.

"Приїхавши в Україну, у нього була конкретна мета - не розібратися в ситуації, не розібратися в тому, як в реальності йдуть справи, а головне завдання було - створити ажіотаж. Створити резонанс, тому були підібрані люди", – розповів в.о. керівника Управління боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Андрій Небитов.

У статті журналіст Нік Паркер стверджує, що дівчата, які йому позували - українські повії, хворі на СНІД. Вони чекають Євро, щоби заробити більше грошей. Для переконливості журналіст наводить їхнє інтерв'ю.

"Англійські фанати зроблять мене мільйонеркою. Я не розповідатиму їм про те, що я інфікована – це все зіпсує. Клієнти не заразяться від мене, адже я завжди використовую презерватив", - йшлося у газеті.

Українським правоохоронцям героїні статті розповіли зовсім інше. Запевняють, що британський журналіст брав інтерв'ю щодо їхньої роботи в центрі. Кожній заплатив по 400 доларів. Утім, запевняють, що у статті написав геть інше.

"Ніколи проституцією не займалася, тим більше, гроші ніколи за це не отримувала. Я не знала, що інформація, яку я дам про мою роботу, буде так перекручена, буде викладена в такому вигляді в пресі, в інтернет і на весь світ, - запевняє Катерина, співрозмовниця британського журналіста.

Про кожну з п‘ятьох співробітниць, із якими спілкувався, британський журналіст написав, як вони зароблятимуть на фанах. Ця жінка запевняє: фотокартки її 15-річної доньки в білизні журналіст зробив обманом.

"Вони пообіцяли, що зроблять їй портфоліо. Дитина хоче в модельний бізнес. Вони сказали: так ми зробимо фотографії, у нас хороший фотограф", - переконує Наталя, інша співрозмовниця Паркера.

Сам автор статті - Нік Паркер - відмовився ТСН коментувати статтю про українських повій, посилаючись на зайнятість.

Хоча в Донецьку роботою британського журналіста обурені, позиватися проти нього ніхто не планує. За зіпсований імідж Донецька британський журналіст перед українською Фемідою не відповідатиме. Проте, за даними українських правоохоронців, у себе на батьківщині медійника вже переслідують за поширення іншої недостовірної інформації, і нині він перебуває під домашнім арештом.

Відео Назустріч Євро-2012

Залиште свій коментар

Вибір редакції