Через відмову переводити стрілки може постраждати біржа

На думку експертів, відмова України переходити на зимовий час призведе до падіння торговой активності на українських біржах.

Відмова від переходу на зимовий час завдасть шкоди біржовій торгівлі в Україні. Таку думку висловив глава правління Української біржі Олег Ткаченко.

Він пояснив, що рішення парламенту відмовитися від зимового часу призведе до падіння торгової активності на українських біржах у цей період через збільшення розриву в торгах з американськими біржовими майданчиками.

"Чи розуміємо ми, що тепер знову український ринок уже закінчить роботу до того часу, коли починають працювати (Сполучені) Штати", - сказав він.

Ткаченко пояснив, що сьогодні український ринок має годину (з 16:30 до 17:30), протягом якої його оператори можуть відреагувати на відкриття американських ринків.

У зв'язку з цим Ткаченко виступив з ініціативою спільно з регуляторами і Національним банком продумати можливість продовження торгової сесії і час проведення розрахунків.

Учасники ринку також відзначали, що рішення парламенту може створити деякі проблеми через те, що операційні системи і деякі програмні продукти як і раніше передбачають переведення годинників на годину назад в останню неділю жовтня.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада ухвалила постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України" і Україна тепер назавжди лишиться у літньому часі.

Читайте також:

Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

Україна слідом за Росією скасує перехід на зимовий час

Україна досі не підраховувала, чи варто переходити на літній час 

Україна назавжди лишиться в літньому часі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: