Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чернівецькі депутати заборонили слово "Росія"

Назви країни-агресора не має бути на вивісках та оголошеннях.

Депутати Чернівецької міської ради заборонили використання слова "Росія" у вивісках, оголошеннях, щитах, таблицях і дошках.

Про це йдеться у рішенні міськради, передає Тиждень.

Депутати зазначили, що рішення було ухвалене відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Воно було обумовлене веденням неоголошеної гібридної війни Росією, внаслідок чого загинули тисячі українців.

Окрім того, депутати зазначають, що вони отримали численні звернення від громадських організацій та мешканців Чернівців із проханням про заборону слова

Ккерівники та власники підприємств, установ і організацій вродовж 10 днів мають демонтувати вивіски та оголошення зі словом "Росія".

Нагадаємо, нещодавно у Чернівцях демонтували слово "Росія" на вивісці офісу "Сбербанку Росії", який розміщується на Центральній площі міста. Комунальні служби керувалися висновком спеціальної робочої групи, яка визнала назву країни-агресора на вивісках поза законом. Раніше сесія Чернівецької міської ради та Верховної Ради України офіційно визнали Російську Федерацію країною-агресором.

Залиште свій коментар

Вибір редакції